Samsung Galaxy S8 Başlama Sorunu ile Gündemde
#1
Bilindiği gibi Galaxy S8, 1 haftadır satışta ve bu süre zarfında pek çok sorun ile karşı karşıya kaldı. Önce kırmızı ekran ve kablosuz şarj şimdi ise kendiliğinden rastgele başlama problemi ile gündemde yerini aldı.
Hatırlayacağınız üzere kırmızı ekran sorunu ile karşılaşan kullanıcıların şikayetlerini yeni bir güncelleme yayınlayarak gideren Samsung forum ve resmi sitede yeni bir şikayet ile karşı karşıya kalmış durumda. Buna göre bazı kullanıcılar Galaxy S8'in kendi kendine rastgele yeniden başladığını söylüyorlar.

Galaxy S8'de Böyle Bir Problem Var Mı?

Kullanıcılar Galaxy S8’lerinin günde birkaç kez kendi kendine yeniden başlamasından şikayet ediyorlar. Pek çok kullanıcı Samsung’un ABD’deki resmi topluluk sitesinde ve gibi XDA Geliştiriciler forumunda konuyla ilgili şikayetlerini dile getiriyorlar.
Kullanıcılar buna bir yorum getirmiş durumda ve bu durumun microSD kartlardan meydana gelebileceğini öne sürüyorlar. Bu sorunun üstesinden şimdilik microSD kartın çıkarılarak gelinebileceği belirtiliyor. Bu problemin kilit ekranında ya da daima açık modu olan Always-On Display ekranında güç tasarrufu özelliğinden kaynaklanan bir hata ile alakalı olabileceği konuşuluyor. 
Samsung firması ise resmi olarak bu durumu bir sorun olarak kabul etmiyor. Büyük ihtimalle bu durum da kısa sürede bir güncelleme ile çözülecek. Yakın zamansa Samdung’un bir açıklama yapması bekleniyor ve umarız hızlı bir güncelleme ile şikayetler ortadan kalkar.
  Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi